O nas - Hurtowania tkanin - ROAN

Hurtownia tkanin koszulowych

Firma ROAN istnieje na rynku od 1994 roku - od początku jako hurtownia tkanin, ze szczególnym uwzględnieniem tkanin koszulowych. Przez lata sukcesywnie zwiększaliśmy powierzchnię handlową i asortyment. Ugruntowana wiedza w zakresie tkanin odzieżowych pozwoliła nam na nawiązanie współpracy wyłącznie z producentami materiałów wysokiej jakości, trwałych i efektownych.

Naszą firmę tworzy zespół profesjonalistów. To właśnie dzięki profesjonalizmowi, ale i wieloletniemu doświadczeniu, wszystkie zlecenia, nawet te najtrudniejsze, zawsze realizujemy na czas. Staramy się dopasować do potrzeb naszych klientów, którym również zależy na szyciu i sprzedaży produktów spełniających oczekiwania dzisiejszych konsumentów. Oczywiście w naszym asortymencie znajdują się także tkaniny w stonowanej kolorystyce – bieli, błękitach i beżach. Nadal obserwujemy duże zapotrzebowanie na materiały, z których da się uszyć klasyczne koszule wizytowe.

Standard Image

Odbiorcy naszych tkanin

Siedziba naszej firmy znajduje się w Krakowie, zatem mamy dogodne warunki lokalizacyjne do kontaktów z producentami rodzimymi i zagranicznymi. Działamy przede wszystkim na terenie Małopolski, ale odbiorcami naszych tkanin są także hurtownie, szwalnie, zakłady krawieckie, klienci korporacyjni i producenci koszul funkcjonujący na terenie całego kraju. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową, a duże zamówienia, na życzenie naszych klientów, dowozimy osobiście pod wskazany adres, niezależnie od lokalizacji odbiorcy.

Atrakcyjne zniżki i rabaty

Korzystne ceny, miła i rzetelna obsługa, a przede wszystkim produkty wysokiej jakości sprawiają, że jesteśmy jedną z najlepiej rozpoznawalnych hurtowni tkanin w Polsce. Dotychczas, dopasowując ofertę do aktualnych trendów na rynku oraz potrzeb naszych klientów, zdobyliśmy zaufanie wielu rozmaitych przedsiębiorstw odzieżowych.